AUTOVIPBUSS.LV
Autobusu noma

Mazas lietas, kas rada lielas atšķirības

Kāpēc izvēlēties tieši mūs ?

Esam ģimenes uzņēmums

Kuru vada un, kurā strādā ģimene, tāpēc katra informācija par braucienu tiek apstrādāta uzmanīgi, lai sniegtu jums pēc iespējas patīkamāku ceļojuma pieredzi ar mūsu uzņēmuma autobusiem. Mēs izturamies pret visiem mūsu autobusu vadītājiem kā pret ģimeni. Katrs no tiem ir augstākās kvalitātes profesionālis, kas izvēlēts, pamatojoties uz uzticamību un uzticību klientu apkalpošanai.

Patstāvīgi sadarbības partneri

Sadarbojamies tikai ar tādiem pārvadātājiem un tūrisma aģentūrām, kuri spēj nodrošināt, ka pie autobusa stūres ir labi apmācīts un profesionāls autovadītājs, nomātais autobuss ir lieliski uzturēts, moderns, ērts un drošs. Sadarbības partneri savus pakalpojums nodrošina ar augstāko kvalitātes un atbildības zīmi.

Pakalpojuma cena ir viena no labākajām cenām Latvijā

Mēs garantējam, ka jums un jūsu grupai būs jāmaksā viszemākā autobusu nomas cena. Ģimenes uzņēmumam ir zemās pieskaitāmās izmaksas, kas nozīmē lieliskas cenas klientiem. Mēs zinām, cik svarīgi ir sniegt jums tīrus, ērtus un labi uzturētus autobusus – kopā ar autobusu vadītājiem, kuri ir droši, profesionāli un savlaicīgi

Pakalpojumi

Lidostas transfēri

Ja jums ir nepieciešami transfēra pakalpojumi uz / no Rīgas starptautiskās lidostas, Liepājas lidostas, Palangas lidostas - SIA “AUTO VIP BUSS” piedāvā autobusus, kurus vada pieredzējuši šoferi, kas veiks šo pakalpojumu.

Sports

Jūs domājat, ka esat gatavi futbola, basketbola, volejbola vai kāda cita sporta veida sezonai? Jums ir lielisks komandas sastāvs, aprīkojums, treneri, labākie spēlētāji, lieliski fani un stratēģija… Bet kā ar nokļūšanu līdz spēles vai sacensību vietai un atpakaļ ?

Bizness

Neatkarīgi no tā, vai tā ir sapulce, pārdošanas konference, ballīte, darbinieku izbrauciens, veicināšanas brauciens, izbraukuma sanāksme vai pat rūpnīcas apskate, SIA “AUTO VIP BUSS” sadarbojas ar jums.

Ekskursijas

Kas var būt labāks, kā dot skolēniem iespēju ceļot - vai tas būtu izglītojošs mācību brauciens vai skolas atpūtas izbrauciens? Un kas vēl vairāk varētu uztraukt šo bērnu vecākus, kā viņu drošība tādos braucienos ?

Visas tiesības aizsargātas autovipbuss.lv | Mājaslapu veidoja isdev.lv